Drew Barrymore Online
Drew jako: Sheila Hammond
Režie: Ruben Fleischer, Ken Kwapis, Marc Buckland, Craig Zisk, Lynn Shelton, Steve Pink, Tamra Davis, Dean Parisot, Jaffar Mahmood, Jamie Babbit, Geeta Patel, Andy Ackerman, Rebecca Asher, Adam Arkin
Scénář: Victor Fresco, Ben Smith, Caitlin Meares, Simon Ganz
Dále hrají: Drew Barrymore, Timothy Olyphant, Liv Hewson, Skyler Gisondo, Natalie Morales, Kaylee Bryant, Ricardo Chavira, Mary Elizabeth Ellis, Richard T. Jones, Nathan Fillion, Andy Richter, Patton Oswalt, Matt O’Leary, Patricia Belcher, Scott Beehner, Thomas Lennon, Grace Zabriskie, Deobia Oparei, Ryan Hansen, Evan Jones, Carla Jimenez, Derek Waters, Ravi Patel, Portia de Rossi, Karl T. Wright, Carole Gutierrez, Ramona Young, Jonathan Slavin, Amy Hill, Adam Rose, Markie Post, Joel McHale, Maggie Lawson, Zachary Knighton,........
Premiéra v USA: 03.02.2017 – Netflix
Premiéra v CZ: 03.02.2017 – Netflix
Epizody: 1x01 - 3x10
Žánr: komedie / horor
Délka: 30min

Sheila (Drew Barrymore) a Joel (Timothy Olyphant) žijí s dcerou Abby (Liv Hewson) v Santa Claritě v Kalifornii a pracují jako realitní agenti. Jejich život se obrátí naruby temným směrem poté, co Sheila projde transformací. Stane se z ní zombie, která se živí lidským masem. Rodina se musí s celou situací vypořádat a nedopustit, aby někdo včetně sousedů na něco přišel.

 

Seznam dílů:

 

1.Série

 

01×01 Takže netopýr nebo opice

Manželství Joela a Sheily dostane nový impulz, když Sheila prokáže dosud netušený potenciál a naprostou nevybíravost v jídle. A to bývali tak normální pár.

01×02 Nemůžeme zabíjet lidi!

Hammondovi se snaží sžít s novou situací, Abby při prohlížení komiksů dojde k drsnému poznání a Joel Sheile dopřeje velmi drahou večeři.

01×03 Můžeme zabíjet lidi

Sheila má hlad a Joel pro ni musí co nejdřív sehnat nějakou lahůdku. Abby ukáže, že je bojovnice a že se na ni přátelé můžou spolehnout.

01×04 Prdící sexturista

Sheila inspiruje kamarádky a napadne ředitele. Joel vylepšuje vztahy s Abby a Dan při likvidaci mravenců najde usvědčující důkaz.

01×05 Lidi žerou lidi

Abby zjišťuje, že rodičům (zvláště těm jejím) se nedá věřit. Joel přijde na to, že pro Sheilu možná existuje lék, a Dan vyloží karty na stůl.

01×06 „Smysl pro detail”

Joel a Sheila se snaží o dělení úkolů, Eric a Abby najdou něco hodně zajímavého a Dan zjistí, že ani realitní makléř nevydrží všechno.

01×07 Divné nebo jenom neohleduplné

Zatímco policie pátrá po Danovi, Sheila se rozhodne sníst důkazy. Jenže důkazního materiálu je spousta. Joel se v mezičase rozplývá nad vůní kávy.

01×08 Kolik zvratků

Joela a Sheilu zaskočí Loki s novou vizáží. Abby a Eric se učí důležitému umění zbytečně do věcí nešťourat.

01×09 Kniha!

Joel a Eric na paranormální konferenci vyhledají záhadného Antona. Sheila a Abby sbližuje záliba v porušování pravidel.

01×10 Baka, žluč a baseballové pálky

Dr. Wolfová je připravena pustit se do práce, ale Joel se bojí, že už je možná pozdě, protože Sheila se chová stále agresivněji.

 

2.Série

 

02×01 Žádná rodina není dokonalá

Takže pro pořádek: Joel je v blázinci, Sheila připoutaná k tyči a Abby na lovu za srbskou žlučí. Jo, to zní docela dobře.

02×02 Kojot v legínách

Joel a Sheila touží získat lukrativní novou nemovitost a intenzivně přemýšlejí, jak odstranit konkurenční makléře… aniž by se uchýlili k vraždě.

02×03 Morální šedá zóna

Poté, co Joela a Sheilu požádá starý nepřítel o laskavost, ocitnou se po krk mezi nacisty, lístky do tomboly a překvapivě uchvacující truhlařinou.

02×04 Anglická královna

Erik má problémy s dívkami, Abbyin vztek probublává na povrch, ve sklepě je mluvící hlava, a teď – uf – chce soused ještě lasagne.

02×05 Přípravka na medicínu

Joela dožene sarkastická online recenze. Sheilino nové přátelství se ukáže jako problematické a Abby se vžije do své nové osobnosti.

02×06 Pasión

Joel se snaží získat odpovědi tajným sledováním. Abby má rande a Sheila se neshoduje se svým šéfem.

02×07 Změna názoru

Do Jamese Bonda má daleko – Ericův plán vydávat se za distributora mořských plodů narazí na problém. Joel a Sheila se obávají, že se Abby vymyká kontrole.

02×08 Stojany a válečná barva

Sheile a Joelovi se pracovně nedaří a musí dát dohromady události předchozí noci. Abby s Lisinou pomocí odvážně změní vizáž.

02×09 Podezřelé objekty

Joel a Sheila zjišťují, že pohroma přemnožených škeblí přijde dřív, než si mysleli. Anne přijímá konstruktivní kritiku jako profík.

02×10 Platýs!

Jak se jim postupně zužují možnosti a vzrůstá jejich paranoia, zvažují Joel a Sheila akci. Eric a Abby vymyslí hodně dobrý plán.

 

3.Série

 

d>

03×01 – Wuffenloaf

Bože, proč zrovna já? To je otázka, na kterou chce Sheila znát odpověď. Joel se cítí být v ohrožení a Anne šíří slovo boží. Eric a Abby předstírají, že spolu chodí.

03×02 Čas rytířů

Sheila a Joel se setkávají s rytířem a Anne prosazuje zákon. Navíc se po okolí šíří drby, že spolu Eric a Abby randí.

03×03 Necháváme lidi umírat den co den

Sheila a Joel chtějí, aby se Anne nemotala do jejich věcí. S tím teda hodně štěstí. Erica znepokojuje jeho hrdinský čin a život jedné ženy závisí na bramborovém salátu.

03×04 Spíš na kočky

Na Joela je vyvíjen tlak, aby se přidal ke klubu nemrtvých. Mezitím se Ramona zaměří na Erica, FBI chce nějaké odpovědi a pan Nožička touží po pozornosti.

03×05 Bella a Sebastián si chrání hlavu

Joel a Sheila jsou vtaženi do boje s Tommym, Ron se podělí o své plány a Lisa je donucena nasadit vážnou tvář.

03×06 Slepice a hruška

K zastavení Rytířů Srbska je třeba se jedním z nich stát. Taková je alespoň logika Joela. Sheila s Abby poznávají Jeaninu druhou stránku.

03×07 Zvláštní forma nedbalosti

Sheila přichází s plánem, že by ráda proměnila Jean, aby se mohla setkat se svou vnučkou. S tím ale Joel nesouhlasí, nicméně na jeho názor už je pozdě.

03×08 Navždy!

Zvrat ve vyšetřování FBI překvapí Erica a Abby. Sheila seznamuje Jean s novou dietou. Joel se snaží obelstít prchavého Rona

03×09 Zemřelý

Joel se nemůže dočkat svého pohovoru, díky kterému se z něj stane Rytíř Srbska, ale Sheila mu jeho plány narušuje. Abby mezitím vyráží do města s novou kamarádkou.

03×10 Kult Sheily

Na Joela a Sheilu se zaměří strašidelný chlap. Abby i Erica překvapí hladoví návštěvníci. Večírek Hammondových naruší otravné trio.

 

Zajímavosti:

 

  • Postava Sheily byla napsaná na tělo Drew Barrymore, ta si ji nakonec i zahrála
  • Prvá dve časti natočil režisér Ruben Fleischer. Jeho priezvisko v nemčine znamená „mäsiar“.
  • Drew Barrymore v seriáli konzumuje ľudské mäso, no v skutočnosti je vegetariánka. Mäso bolo vyrobené z rôznych produktov ako napríklad gumení medvedíkovia, sušené jablká, cviklový pretlak či cestoviny.


Zpět