Drew Barrymore Online
Drew jako: Julia Sullivan
Režie: Frank Coraci
Scénář: Tim Herlihy
Produkce: Jack Giarraputo, Robert Simonds
Dále hrají: Adam Sandler, Drew Barrymore, Christine Taylor, Allen Covert, Angela Featherstone, Ellen Albertini Dow, Alexis Arquette, Kevin Nealon, Jodi Thelen, Robert Smigel, Phyllis Alia, Steven Brill, Steve Buscemi, Jon Lovitz, Shanna Moakler, Billy Idol, Brian Posehn, Peter Dante, Christina Pickles, Teddy Castellucci, Angela Paton, Maree Cheatham, Joshua Oppenheimer, Tim Herlihy, Chauntal Lewis, Carmen Filpi, Frank Sivero, Matthew Glave, Mark Beltzman, Mark Lonow, Jason Cottle, Al Hopson, Zachary David Cope
Premiéra v USA: 13.02.1998
Premiéra v CZ: 04.06.1998
Rozpočet: $18,000,000
Tržby: $123,306,987
Žánr: Komedie / Romantický / Hudební
Délka: 95 min

Robbie Hart má před svatbou s atraktivní Lindou. Je velmi oblíbeným rigfieldským zpěvákem na místních svatebních hostinách, při nichž nejen dokáže bavit společnost, ale také si poradit v kritických situacích, například když hrozí, že se zábava zvrtne ve rvačku. Ve svatební den marně čeká na Lindu, která mu jen pošle vzkaz na rozloučenou. Na jedné ze svatebních hostin se Robbie seznámí se sympatickou servírkou Julií, která by se ráda provdala za svého přítele, samolibého boháče Glenna, a byla by ráda, kdyby Robbie zpíval na její svatbě. Ten se však po rozchodu s Lindou zhroutil a odmítá zpívat na svatbách. Přesto se vydá s přítelem Sammym k Julii, aby jí popřáli k zásnubám. Dívka je ráda, že přišel a přestože si s jejím snoubencem nepadl do oka, poprosí ho, zda by jí pomohl s přípravou svatby. Během společně trávených chvil se pomalu sbližují. Robbie vypráví Julii, že skládá písničky, Julie mu zase prozradí, že u Glenna hledá především bezpečí a jistotu. Když jednoho večera Glenn s Julií, Robbiem a Sammym vyrazí na diskotéku, dívka se opije a Glenn se svěří Robbiemu, že Julii často podvádí s náhodnými známostmi, což se Robbieho silně dotkne. Uvědomí si, že Julii miluje. Chce se jí svěřit, ale nakonec to neudělá, když ji vidí za oknem šťastnou se svatebními šaty. Netuší, že si dívka v tu chvíli představovala, že je jeho nevěstou arozhodne, že si Glenna nevezme. Když to spěchá oznámit Robbiemu, otevře jí Linda, která využila Robbieho opilosti a vetřela se k němu s tím, že by se chtěla vrátit. Robbie se ráno probere z kocoviny, vyhodí Lindu a když se dozví, co se stalo v době, kdy vyspával opici, spěchá za Julií. Ta odletěla, aby se ve Vegas provdala za Glenna. Pokud ji chce zastavit, musí si hodně pospíšit.

Zajímavosti

  •  Režisér filmu Frank Coraci má ve filmu menší cameo. Objevuje se jako postava zpívající skladbu “Love Stinks” ve chvíli, kdy kolem něj prochází Robbie (Adam Sandler) s mikrofonem.
  •  Produkce filmu trvala přes rok a půl.

 

 

 


Zpět