Drew Barrymore Online

Will Kopelman

Bývalý manžel 2012/2016
Will Kopelman je americký herec a konzultant z New Yorku. Svůj herecký debut si odbyl ve filmu „Intern“ (2000). Má úspěšnou poradenskou kariéru. Seznam známých klientů zahrnuje například celebrity jako Lake Bell, Robert Pattinson, Zooey Deschanel.

Justin Long

s Drew chodil: 2007/ červenec 2008
Justin Long se narodil ve Fairfieldu v Connecticutu . Je převážně irského původu, ale také má nějaké asijské a polské geny. Jeho matka, Wendy Lesniak, je herečka která se většinou objevuje na divadelní scéně. Jeho otec, R. James Long, je učitel filozofie ve Fairfield University. Justin má dva bratry: Starší bratr Damian, který je učitel angličtiny na vysoké škole a místní jevištní herec, a mladší bratr Christian, který se objevil ve filmu ACCEPTED (BEZVA VEJŠKA) jako sendvičový maskot. Justin vyrůstal v konzervativní katolické rodině. Navštěvoval Vassar College, kde byl členem skupiny skečové komedie Laughing Stock a ještě před promováním zazářil v několika hrách včetně Butterflies are Free . Před odchodem pracoval ve Sacred Heart University ve Fairfieldu jako herecký instruktor/poradce pro dětské divadelní skupiny. Justinovy důležité úspěchy zahrnují JEEPERS CREEPERS, DODGEBALL: A TRUE UNDERDOG STORY (VYBÍJENÁ: BĚŽ DO TOHO NA PLNÝ KOULE), CROSSROADS , GALAXY QUEST, DREAMLAND a WAITING… (HELE KÁMO, KDO TU VAŘÍ?). Také hrál v seriálu ED (2000–2004) společensky narušeného středoškolského studenta Warrena Cheswicka. Dále se objevil ve filmu THE BREAK-UP (ROZCHOD!) a hlavní roli si zahrál v komedii roku 2006 ACCEPTED (BEZVA VEJŠKA). Po boku Bruce Willise hraje druhou hlavní roli (počítačový hacker) ve čtvrtém pokračování filmu DIE HARD (SMRTONOSNÁ PAST 4.0). Justin také hraje docela prominentní roli v aktuálním filmu THE SASQUATCH DUMPLING GANG. Dlouho je také známý podporou Mac v Apple Computers. Účinkuje také v jejich reklamní kampani.

Spike Jonze

s Drew chodil: 2007
Spike Jonze (1969, USA), kultovní režisér, producent a herec, tvůrce netradičních hudebních videoklipů a skatevideí. Je autorem klipů Beastie Boys, Björk, Fatboye Slima či Chemical Brothers. V celovečerních filmech zpracoval předlohy Charlieho Kaufmanna ke snímkům V kůži Johna Malkoviche (1999) a Adaptace (2002), a také adaptoval slavnou dětskou knihu Tam, kde žijí divočiny

Fabrizio Moretti

s Drew chodil: od roku 2002 do roku 2007
Fabrizio Moretti (narozen 2. června 1980) je brazilsko-americký hudebník a vizuální umělec, známý jako bubeník americké indie rockové skupiny The Strokes. Je také členem brazilské / americké rockové superskupiny Little Joy. Moretti pracuje také na různých uměleckých projektech od roku 2012.

Tom Green

Bývalý manžel: od roku 1999 do roku 2001
Tom Green je kanadský herec a filmař, který se narodil 30. července 1971 v Ontariu. Má jednoho mladšího bratra. Tom studoval televizní vysílání na Algonquin College, kterou úspěšně ukončil v roce 1994. Od svých 15. let objížděl nejrůznější kluby jako Stand-up komik. Již během studií se díky svému talentu dostal tu a tam do televize a na nejrůznější rádiové stanice. Věnoval se také rappu ve vlastní kapele nazvané Organized Rhyme. V roce 1992 vyhrál MuchMusic Video Award for Best Rap Video a o rok později byl nominován na Juno Award v kategorii Best Rap Recording. V letech 1994-1996 měl vlastní televizní show s názvem The Tom Green Show, která nakonec měla celých 50 pokračování. Od roku 1999 přebrala televizí show The Tom Green Show MTV a stala se populární nejen v USA, ale po celém světě. V roce 2000 si Tom vyslechl krutou diagnózu, když u měj propukla rakovina varlat. Při té příležitosti natočil pro MTV televizní speciál The Tom Green Cancer Special, který dokumentoval průběh jeho operace.

Luke Wilson

s Drew chodil: od roku 1996 do roku 1999
Nejmladší z trojice bratrů Wilsonů (jeho bratři se jmenují Andrew a Owen a jsou také herci) se narodil v roce 1971 v Dallasu ve státě Texas matce fotografce a otci úředníkovi. Luke se k herectví dostal v polovině devadesátých let. Vše začalo tím, že v roce 1993 na Sundance Festivalu úspěch čtvrthodinový snímek Bottle Rocket jeho bratra Owena a bratrova kamaráda, tehdy budoucího režiséra Wese Andersona. Po úspěchu tohoto krátkého snímku dostali Owen a Wes 7 milionů dolarů k tomu, aby natočili celovečerní verzi. A právě do hlavní role byl obsazen Luke. Film byl natočen v roce 1996, do kin uveden u nás pod názvem Grázlové a sklidil slušný ohlas ze stran kritiků (nikoliv však v kinech, kde vydělal pouhý 1 milion). Zatímco Owen se ale po Grázlech, v nichž měl také velkou roli, stal úspěšným hollywoodským hercem, Luke se s nějakým zvlášt velkým zájmem Hollywoodu nesetkal. V následujících letech se tak objevil jen v několika menších rolích v řadě filmů, jejichž kvality byly ale dosti podprůměrné (za zmínku stojí jen snímek Jak jsem balil učitelku, což mimochodem režíroval W. Anderson). První větší úspěch po Grázlech tak přišel v roce 1999 s průměrnou, ale divácky úspěšnou komedií Modrý blesk, kde v hlavní roli zazářil Martin Lawrence a téměř 70milionové tržby posunuli Lukea v Hollywoodu o pěkný kus dopředu. V roce 2000 se objevil v rodinném filmu Můj pes Skip, v roce 2001 se objevil v úspěšné romantické komedii Pravá blondýna a především ve velmi zajímavém Andersenově snímku Taková zvláštní rodinka, kde si krom Owena zahrál např. také s Benem Stillerem nebo Genem Hackmanem. A pak přišel film, který už z něj udělal skutečnou hvězdou.Na jaře roku 2003 přišla do kin druhá „Frat Pack“ komedie (tou první je Zoolander, později vznikly ještě třeba snímky Vybíjená: Běž do toho na plný koule nebo Starsky a Hutch) s názvem Mládí v trapu, kde si Owen zahrál společně s Vincem Vaughnem a Willem Ferrellem a právě tato trojice nalákala do kin mnoho diváků, kteří na vstupném nechali 75 milionů a Luke se stal v Hollywoodu skutečnou komediální hvězdou. Bohužel se ale Luke na výsluní slávy neohřál příliš dlouho, protože z následující ho snímku, romantická komedie Alex a Emma, se stal totální propadák, pokračování Pravé blondýny sice vydělalo docela slušné peníze, ale je to jeden z nejhorších filmů, které se v Hollywoodu za poslední dlouhou dobu objevil a komedie Charlieho andílci II: Na plný pecky a Cesta kolem světa za 80 dní skončily též fiaskem (i když Luke v nich měl jen malé role, takže se to moc nepočítá). Šancí na návrat do první ligy by ale pro Lukea mohl být rodinný snímek Základ rodiny a já osobně vzhledem k talentu, který má, mu přeji skutečně hodně štěstí.

Jeremy Thomas

Bývalý manžel: od února 1994 do května 1994


Zpět

zdroj: CSFD.cz | Wikipedia