Drew Barrymore Online

Tak po delší době 🙂 přidávám další aktualizaci – vzhledem k tomu, že jsem se zbavil toho sviňáka Covida – tak už jsem v plném procesu :).Proto ani Drew nezahálela a objevily se nové fotogragie – tak se na to pojďme vrhnout. První album je skan z magazínu Domino Kids, kde Drew zdobila obálku časopisu. Dalším albem je nový Photoshoot od neznámého autora fotky jsou krásné povedené. A posledním albem, který sem přidal je další akce z tohoto roku – a určitě je to dobrou zprávou jelikož se značkou Flower Beauty uzavřel smlouvu další obchodní řetězec CVS, což znamená, že se v jejich obchodech budou nabízet produkty této značky, proto se k této události nechala Drew nafotit. Fotky pocházejí z 23 řijna. To je pro dnešek vše.

Domino Kids – 2020
Unkown – Photo Session 01

Drew Barrymore Celebrates the Launch of Flower Beauty at CVS – 23rd October

24 října, 2020 Author: Lukyn 5 komentářů
5 komentářů to "Photogallery #Update"
 1. Karl | kesha.wz.cz napsal:

  Ahoj, po mém návratu mám na webu kontrolu Affiliates, pokud máš stále zájem budu rád za zapsání 🙂 http://kesha.wz.cz/2020/10/kontrola-spratelenych-stranek-naber-24-10-2020-24-11-2020/

 2. Vikina napsal:

  Som rada, že si späť ☺
  Drew to veľmi pristalo ♥

 3. Nattynax (angelinajolieonly.blogspot.com) napsal:

  Vítej zpět, jsem ráda, že jsi v pořádku.

  Všechny fotky jsou moc krásné, ale nejvíc mě nadchnul photoshoot od neznámého fotografa. Zamilovala jsem se do 7. fotografie, tak je tak nádherná ♥ a moc pěkná je také ta poslední, kterou jsi vybral i do šablony k článku.

Leave a Reply