Drew Barrymore Online

Ahoj, jak říká nadpis, premiéra denní talk show, kde Drew vystupuje sama za sebe má za sebou svou premiéru, první díl byl vlastně prakticky o vzpomínkách a přátelství, jelikož hosti, které si Drew pozvala byli její nejbližší – nejlepší kamarádky Cameron Diaz a Lucy Liu (kdo by to byl řekl, že se znají přes 20let díky filmu Charlieho Andílci), druhým hostem byl pak Adam Sandler. Musím říci, že rozhovor mezi Cameron, Lucy a Drew byl dle mého z pohledu Drew velmi emotivní, jelikož je vidět, že se mezi sebou respektují a jejich přátelství jak samy říkají je opravdovou, ne v jednu chvíli měla Drew na krajíčku, aby se nerozbrečela a to hlavně ve chvíli, kdy mluvili o ní samotné – proč jí mají rádi a proč jí respektují, zároveň jsme měli možnost se u tohoto videa pobavit, jelikož zde popisují jak je Drew vlastně do své show pozvala – Cameron pozvala pomocí videa z koupelny, bohužel ale toto video Cameron neviděla – proto si Drew myslela, že se mezi nimi něco stalo – nakonec zjistili, že video, které má 7 minut putovalo úplně někam jinam, u Lucy to pro jistotu bylo obdobné, Drew brečela v koupelně, ale video opět putovalo úplně k někomu jinému 😀 – však sami uvidíte níže. U Adama to bylo trošku jiné v tom, že udělali “reboot” a natočili scénku jakoby z filmu 50x a stále poprvé, kde se vrátili do rolí Lucy a Henryho  😀 – všechny videa najdete níže .

První video, je tedy k rozhovoru mezi Drew,Cam a Lucy – druhé je návrat do budoucnosti.  Další video, které přináším vám ukáže pozadí práce na tomto pořadu, kde máte možnost sledovat jak pořad vznikal, co mě ale nejvíc v tomto videu překvapilo, i když možná jen volím špatná slova je to, v jakém rozpoložení zde máme možnost Drew vidět, v hodně scénách tu Drew brečí, protože jí na celé show neskutečně záleží a chce, aby jí lidé vnímali jako člověka – nikoliv pouze herečku, ale jako úplně normálního člověka, který prožívá prakticky to stejné, co my ostatní. A upřímně musím říci, že za tuhle tvář jí obdivuji ještě více! 🙂 Jen se nelekejte té 3h stopáže, video má cca 40minut, jen je to smyčka 😀 ….A úplně poslední věc, kterou zde chci uvést je aktualizace galerie, kde přibyly nové nejaktuálnější fotografie z oficiálního zahájení “The Drew Barrymore Show”, které probíhalo v New Yorku – přímo na Empire State Building, nebo to alespoň tak vypadá 😀 ….Musím uznat, že to Drew na fotkách neskutečně sluší. To je pro dnešek vše.

EMPIRE STATE BUILDING CELEBRATES LAUNCH OF THE DREW BARRYMORE SHOW – 13TH SEPTEMBER
15 září, 2020 Author: Lukyn 2 Comments
2 Comments to "Premiéra “The Drew Barrymore Show” je za námi"
  1. Katie* napsal:

    Pár videí z první epizody už jsem viděla, za chvilku se kouknu i na ty s Lucy a Cameron. Drew mě velice mile překvapila, že hned pro první epizodu se rozhodla uspořádat takové reunion, tak doufám, že jí rozhovor s jejími kamarádkami přinesl dobrou sledovanost 🙂 Co se fotek týče, tak ten outfit bych asi trochu předělala, např. ze sukně udělala kalhoty, ale ta žlutá halenka mi hned padla do oka 🙂

  2. Lukyn napsal:

    Noo je pravda, že si hned v prvním díle asi dala vysokou laťku, ale jak sama říkala na začátku videa, ono si to tak nějak sedlo “jako prdel na hrnec”, když vymýšlela, kdo bude jejími prvními hosty:) ale tento týden má samá zajímavá jména – Reese a nebo Charlize :)) takže se máme na co těšit 🙂 ….

Leave a Reply