Drew Barrymore Online

Zdravím přátelé, jak jsem avizoval v předposlední novince ohledně připravovaných aktualizací tak také plním, aktuálně se, co se týče novinek zaměřím na aktualizaci galerie tentokrát se zaměřuji na rok 2018 a události, kterých se v tomto roce Drew zúčastňovala. První 3 alba jsou z ledna tohoto roku. Kde 18. ledna se zúčastnila akce s názvem “WINTER ANTIQUES SHOW OPENING NIGHT PARTY” – další akcí, které se Drew zúčastnila byla 25.ledna a to konrkétně “JC JAYJUN BY DREW BARRYMORE” LAUNCH IN SEOUL”a předposlední akcí v lednu byla “IN ‘GOOP’ HEALTH SUMMIT IN NYC”,která probíhala 27. ledna.

WINTER ANTIQUES SHOW OPENING NIGHT PARTY – 18TH JANUARY

JC JAYJUN BY DREW BARRYMORE” LAUNCH IN SEOUL – 25TH JANUARY


IN ‘GOOP’ HEALTH SUMMIT IN NYC – 27TH JANUARY

15 srpna, 2020 Author: Lukyn 2 komentáře
2 komentáře to "Events & Appearances – 2018"
  1. Angie. napsal:

    Myslím, že teď je ideální čas na to aktualizovat starší resty, asi se do toho také pustím, protože upřímně? Není co přidávat. Ráda si takhle připomenu staré události, kterých se Drew zúčastnila, protože mi většina z nich myslím unikla, zase ji nesleduji tak moc, až v poslední době u tebe na stránce. Jsou to opravdu krásné fotky! Nejvíc se mi asi líbí ty z prostřední akce, tam měla Drew naprosto skvělý outfit. Líbí se mi ta zajímavá kombinace zelené sukně a toho svetru, je to neobvyklé, ale vypadá to perfektně!

    • Lukyn napsal:

      No, vzhledem k tomu, že je situace jaká je, tak na dohánění starých restů naprosto vhodná 😀 . I když předpokládám, že od září bude Drew aktivnější vzhledem k tomu, že se bude točit TDBS – takže bude novinek předpokládám že dost 😀 tak se snažím dohnat co se jen dá. 🙂 😀

Leave a Reply