Drew Barrymore Online

Vítejte na znovu otevřeném webu o herečce Drew Blyth Barrymore . Stránka fungovala s několika pauzami od roku 2005 do roku 2011. Po dlouhém času jsem se rozhodl znovu web otevřít a zajisté spousta sekcí prošla nemalými úpravami. Vzhledem k tomu, že se stránka zavřela a hosting na kterém původní web fungoval s největší pravděpodobností také – tak byla zrušená i galerie – která už funguje na nové adrese a s novým kabátem – za oba designy mohu poděkovat stránce MonicaNDesign. Stránka funguje přes WordPress, tudíž je její správa daleko plynulejší a mnohem snadnější. Galerie momentálně obsahuje něco přes 5000 fotek – takže se její obsah neustále aktualizuje. Co se týče aktualizace sekcí, které proběhli jen namátkou jedná se o sekci Životopis, Rozhovory, Filmografie, Awards.  A spousty dalších sekcí. V galerii jsou nahrány převážně všechny Photoshooty, které Drew nafotila od roku 2019 do roku 2017. Dále jsem nahrál něco k její filmové kariéře do roku 2010. Odkazy najdete níže. Díky tomu, že se stránka znovu otevřela, tak zajisté přijímám i žádosti o spřátelení – a to do sekcí Elite, Top i regular. Klidně můžete komentovat – budu jen rád, za nějaké vaše postřehy či komentáře.  Co se týče sekcí, na které se v budoucnu zaměřím tak to určitě bude aktualizace galerie, a filmografie, kam chci přidávat bližší informace o filmové kariéře Drew – ta se momentálně rozšíří o nový snímek – STAND – IN, kde si Drew zahraje dvojroli – snímek je momentálně v postprodukci a ven by měl přijít v tomto roce – sledujte i nadále web, kde se novinky dozvíte prakticky ihned! Takže brouzdejte komentujte přátelé! Nová éra začíná.

PHOTOSHOOTS > 2019 > GLAMOUR UK


PHOTOSHOOTS > 2019 > HELENA CHRISTENSEN – INSTYLE MAGAZINE


PHOTOSHOOTS > 2019 > JAMIE NELSON – MARIE CLAIRE (AU)


PHOTOSHOOTS > 2019 > JAMIE NELSON – NEW BEAUTY


PHOTOSHOOTS > 2019 > TIM HUNTER – FLOWER BEAUTY LUNCH PORTRAITS


PHOTOSHOOTS > 2018 > ANTHONY MAULE (INSTYLE US)


PHOTOSHOOTS > 2018 > ANTHONY MAULE (INSTYLE US)


PHOTOSHOOTS > 2017 > ANNA MONETTE ROBERTS (POPSUGAR)


PHOTOSHOOTS > 2017 > ISAK TINER (NEW YORK TIMES)


PHOTOSHOOTS > 2017 > JENS KOCH (BILD)


PHOTOSHOOTS > 2017 > KRISTA SCHLUETER (NEW YORK TIMES)


PHOTOSHOOTS > 2017 > MARO HAGOPIAN (SIRIUSXM)


PHOTOSHOOTS > 2016 > BRIAN BOWEN SMITH (GOOD HOUSEKEEPING)


PHOTOSHOOTS > 2016 > DAVID SLIJPER (MARIE CLAIRE)


PHOTOSHOOTS > 2016 > JASON BELL (COACH)


PHOTOSHOOTS > 2016 > JEAN-PAUL GOUDE (HARPER’S BAZAAR)


PHOTOSHOOTS > 2016 > KATE OWEN (MARIE CLAIRE POWER TRIP)

06 února, 2020 Author: Lukyn 2 komentáře
2 komentáře to "Welcome"
  1. Nattynax napsal:

    Tak tě vítám znovu mezi fanouškovskými stránkami a jak to tak čtu, jsi na tom trochu podobně jako já, která s různými intervaly a na různých adresách zůstává věrná Angelině . Přeji hodně návštěvníků a hlavně opravodvých fanoušků na tomto webu, protože za ty roky můžu říct, že se fanouškovství na českých webech/blozích vytratilo.

    • Lukyn napsal:

      Díky díky:)) za tak milá slova:)) Jo taky sem si toho všiml:) že většina dobrý fanouškovských webů je fuč!:( a s nimi i spoustu fanoušků 🙁

Leave a Reply